Relacja ze świątecznego spotkania blogerek w Krakowie [15.12.2019]

wtorek, 31 grudnia 2019

Cześć,
Od kilku dni zbierałam się do tego, żeby napisać Wam trochę o świątecznym spotkaniu blogerek, na którym miałam okazję być 15 grudnia. Spotkałyśmy się w kameralnym gronie w restauracji Zielone 13, która jest zlokalizowana w Krakowie w Nowej Hucie. Podróż na drugi koniec miasta zajęła mi kilkanaście minut, ale zdecydowanie było warto. :) 

Relacja ze świątecznego spotkania blogerek w Krakowie


Wspomnianym już miejscem naszego spotkania była włoska restauracja, która w tym dniu była nieczynna. Lokal nie jest zbyt duży, a był już zarezerwowany na chrzest jakiegoś maluszka więc bardzo miłym ze strony właścicieli był fakt, że zgodzili się na przygotowanie kącika i dla nas. :) Już na samym początku zostałyśmy uprzedzone, że na jedzenie trzeba będzie trochę zaczekać, ale czekać było warto, bo zamówione przez nas potrawy były całkiem smaczne.


Ja akurat zdecydowałam się na lasagne, a pozostałe dziewczyny wybierały dla siebie pizzę, czy aromatyczny makaron. Na stole oczywiście nie zabrakło również kawy. :) Nie robiłam zbyt wielu zdjęć, bo większość czasu zeszła nam na plotkowaniu. Jak zwykle zresztą. :) W spotkaniu wzięły udział: Mariola, Dominika, Kasia, Aldonka, druga Kasia i Ania, która była z nami po raz pierwszy. 

Oprócz pysznego jedzenia i pogaduszek, nie zabrakło nam również czasu na wzajemne obdarowanie się wyjątkowymi prezentami. Spójrzcie tylko, jakie wspaniałości dostałyśmy. :) --------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

7 komentarzy:

 1. Sporo upominków! Mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję uczestniczyć w takim spotkaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lasagne i kawka to zestaw idealny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. też lubię lasagne 😊 dużo fajnych produktów 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło było cię poznać na żywo;-)
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie spotkania to świetna inicjatywa! Fajne produkty, teraz będzie co testować. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie słodkie kremiki z MArion!

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)