Pomysł na idealny prezent ☆

poniedziałek, 5 października 2020

Cześć,
Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego prezentu... nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście współcześnie czeka na nas tyle "pomocników", że dobór tej właściwej rzeczy powinnien być o wiele prostszy. Jednym z takich pomocników jest #marzymiś, dzięki któremu zakupy na stronie Prezent Marzeń stają się o wiele prostsze. 

Prezent Marzeń — idealny podarunek dla kobiety, mężczyzny i dla dwojga


Prezent Marzeń jest wyjątkowym miejscem w internecie, dzięki któremu możemy spełniać swoje małe i duże... marzenia. Nawet bez względu na to, w której części kraju mieszkamy. Wszystko dzięki temu, że atrakcje są dostępne w całej Polsce, a ich wybór jest na tyle szeroki, że bez problemu można wybrać coś, co akurat będzie dla nas interesujące. Ja Prezent Marzeń poznałam kilka lat temu, gdy szukałam prezentu dla bliskich z okazji ich ślubu — zdecydowałam się wtedy na warsztaty robienia słodyczy. :) Sama z kolei miałam okazję razem z moim chłopakiem być na masażu gorącymi kamieniami w Krakowie, a także na wspaniałej kolacji sushi w Warszawie. Kolejny voucher mamy do wykorzystania w restauracji... włoskiej :D Nie możemy się doczekać, kiedy uda nam się tam wybrać, ponieważ mieliśmy iść na wiosnę, ale niestety koronawirus pokrzyżował te plany.

Powyżej wrzuciłam Wam specjalny zrzut pochodzący ze strony sklepu. Podczas dokonywania zakupów możemy dopasować interesującą nas lokalizację albo zdecydować się na taki podarunek, który można zrealizować w wielu miejscach. To rozwiązanie jest o tyle fajne, że obdarowana osoba może sama podjąć decyzję, np. w jakim mieście pójdzie na kolację, czy wybierze się na strzelnicę. Nasz najnowszy voucher jest w formie papierowej, dzięki czemu prezentuje się przepięknie. Niemniej jednak bardzo wygodnym rozwiązaniem jest równie voucher w formie elektronicznej, przyda się to na pewno wtedy, gdy będziemy chcieli obdarować kogoś, z kim akurat nie mamy okazji się spotkać. Każdy voucher jest ważny przez 365 dni, a w momencie, gdy chcemy go zrealizować — musimy skontaktować się z wybranym salonem/miejscem/restauracją, czy hotelem :) My byliśmy niesamowicie zadowoleni z realizacji voucherów, ponieważ zarówno Panie w gabinecie spa, jak i obsługa w restauracji potraktowała nas na możliwie najwyższym poziomie. Fantastyczna obsługa, wyjątkowa kolacja, relaksujący masaż... czy można wyobrazić sobie lepsze propozycje na swój prezent marzeń? :)

Miałyście już okazję korzystać z oferty Prezentu Marzeń?

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda


 

4 komentarze:

 1. Oczywiście, że miałam okazję korzystać z Prezentu Marzeń, zresztą wiesz o tym. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie vouchery! Chciałabym taki dostać. Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem na TAK jeśli chodzi o tego typu preznety.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł na prezent :) wybór jest faktycznie bardzo bogaty.

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)