Liczy się wnętrze — dowiedz się, w jaki sposób o nie zadbać

czwartek, 8 października 2020

Cześć,
Czy Wy też odnosicie nieodparte wrażenie, że kobiety, a już zwłaszcza blogerki urodowe bardzo często dbają o siebie na zewnątrz, a zapominają o... wnętrzu? ;) Wiem sama po sobie, że każdego dnia chętnie stosuję różne kosmetyki, a przy tym niejednokrotnie nie dbam o swoją dietę, czyli po prostu nie dostarczam dobrze dobranych składników. Z tego też względu przychodzę Wam dzisiaj opowiedzieć co nieco o suplemencie diety, jakim jest Merz Spezial. Stworzony specjalnie dla kobiet. To taki produkt, który pomoże nam pokonać łamliwe paznokcie, a przy tym wpłynie pozytywnie na kondycję naszych włosów. Jeżeli doskwierają Ci słabe paznokcie, czy właśnie wypadające włosy — zapraszam do lektury.

Merz Spezial 

Ten suplement diety jest w formie wygodnych drażetek, dzięki którym suplementacja staje się praktycznie bezproblemowa. Merz Spezial pomaga nam cieszyć się zdrową skórą, a także mocnymi i lśniącymi włosami i naprawdę wytrzymałymi paznokciami. Składniki tego preparatu są charakterystyczne ze względu na starannie dobrane składniki, które nie tylko zapewniają dobre samopoczucie, ale i dostarczają organizmowi wszystkich potrzebnych substancji. Producent zaleca, aby drażetki zażywać dwa razy dziennie. W opakowaniu znajdziemy w sumie 60 drażetek, dzięki czemu kuracja może być stosowana przez cały miesiąc. W tym miejscu muszę wspomnieć o tym, że preparat z powodzeniem może być wdrożony nie tylko w dietę kobiet, ale i mężczyzn. W końcu nie tylko Panie borykają się z problemem wypadających włosów. Przyznam Wam się szczerze, że ja sama nie miałam okazji używać tych drażetek, ale wszechobecne pozytywne opinie zachęcają mnie do tego, żeby poddać się takiej kuracji. O tyle, o ile nie mam problemu z nadmiarem wypadających włosów, czy łamliwymi paznokciami — tak jestem bardzo ciekawa tego, jak ten specyfik sprawdziłby się na mojej skórze.

Jeżeli miałyście okazję stosować ten produkt, to koniecznie dajcie znać, jak się u Was sprawdził. Czytałam, że najlepsze efekty używania obserwuje się po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia leczenia, co w sumie wydaje się dosyć logiczne... na wszystkie tego typu rzeczy potrzeba czasu.  

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK
  *INSTAGRAM-KLIK     
 
Ruda

5 komentarzy:

 1. Znam ten produkt, ale już dawno go nie łykałam. Muszę o nim pomyśleć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś już dawno zażywała je moja babcia i na prawdę pomogły włosy zaczęły odrastać a paznokcie byli mocniejsze

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja stosowałam, ale efekty były marne, choć to tylko moja wina, bo przerwałam po pierwszym miesiącu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardzo nie lubię używać tabletek ;o Powinnam zadbać o siebie i powrócic do spożywania żelaza, ale naprawdę strasznie mnie to męczy :(

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)