Szkło hartowane i jego najważniejsze zalety

niedziela, 18 października 2020

Cześć,
Czy zdarzyła Wam się kiedykolwiek taka wątpliwa przyjemność, jaką jest... upuszczenie swojego smartfona na ziemię? Ja niestety miałam tak kilka razy i kończyło się to z różnym skutkiem. Mój poprzedni telefon upadł na blat i rozlał mu się ekran. Kilka miesięcy po naprawie rozmawiałam przez telefon, będąc na zewnątrz i moja komórka... odbiła się od krawężnika. Tutaj zdarzyła się analogiczne sytuacja i rozlany ekran nie był już warty kolejnej naprawy. Aktualnie mam stosunkowo jeden z nowszych telefonów Samsunga i jak na razie (odpukać;)) dobrze służy mi od marca 2019 roku. Niemniej jednak przy tym modelu od razu zainwestowałam w dobre etui i szkło hartowane, czyli produkt, o którym chciałabym Wam dzisiaj co nieco napisać. Dlaczego warto po nie sięgnąć?

Szkło hartowane  

Dobrze dopasowane szkło hartowane przede wszystkim skutecznie chroni przed powstaniem jakichkolwiek stłuczeń i zarysowań. Podczas zakupów warto jednak zwrócić uwagę, jaki jest dokładny poziom twardości wybieranego przez nas egzemplarza-oczywiście im jest mniejszy, tym szkło będzie gorszej jakości. Szkło hartowane zabezpieczy nasz telefon przed powstaniem urazów, w tym przed rozlaniem ekranu, co później będzie mogło też przełożyć się na lepszą sprzedaż. Każdy z nas chyba doskonale wie, że o wiele chętniej decydujemy się na takie telefony, których jakość jest dla nas mocno zadowalająca. Ja akurat telefonów używanych nigdy nie kupowałam, ale gdybym widziała, że na ekranie jest sporo zarysowań i uszkodzeń, to zdecydowanie wolałabym poszukać jakiegoś lepiej utrzymanego modelu. Dobrej jakości szkła hartowane i różne inne akcesoria do telefonów oferuje firma PANCERNIK. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór produktów, które są dostosowane do różnych modeli, dlatego zdecydowanie warto tam zerknąć.

Używacie takich akcesoriów do swojego telefonu? A może uważacie to za zbędny wydatek?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

4 komentarze:

 1. Coś dla mnie ostatnio wymieniałam już szybkę no mi spadł telefon i pękła :) Zajrzę do nich :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś nie wyobrażałam sobie nie mieć szkła :) Teraz musiałam z niego zrezygnować (przyznam, że bardzo niechętnie), bo mam zakrzywiony ekran i obudowa mi wypychała je :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Od zawsze mam na każdym moim telefonie szkło hartowane, i na szczęście nic mi się jeszcze z telefonem nie stało. Niestety Mój Ukochany miał chyba słabe szkło i gdy spadł mu telefon szkło rozbiło się w drobny mak razem ze szkłem z telefonu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj dla mnie szkło jest obowiązkowe! Właśnie w tym tygodniu odbieram mój nowy telefon i pierwsze co zrobię to zakładam szkło! :D

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)