Dofinansowania - co warto wiedzieć?

czwartek, 2 listopada 2017

Cześć,
Przychodzę do Was dzisiaj ze stosunkowo krótkim postem dotyczącym dofinansowań. Wciąż mam wrażenie, że ten temat jest bardzo rzadko poruszany na blogach, a wiem, że jest sporo osób, które chciałyby z takiego dofinansowania skorzystać. Jeżeli jesteście ciekawe to zapraszam do dalszej części wpisu.

Dofinansowania są różne - są takie dla osób prywatnych, ale są też oczywiście dofinansowania dla firm. I to na tych drugich chciałabym się dzisiaj skupić.Doczytałam w internetach, że w najbliższych latach na rozwój przedsiębiorstw zostanie przeznaczone 20mld euro (!) Całkiem sporo, prawda? O wsparcie mogą ubiegać się zarówno mikro, małe jak i średnie przedsiębiorstwa. Pieniądze można uzyskać w Programach Regionalnych poszczególnych województw a także w ramach Programu Inteligentny Rozwój i Polska Wschodnia. W ramach usług firma oferuje: analizę potrzeb klienta, weryfikację dokumentów pod kątem szans na dofinansowanie z Unii na firmę, pomoc w wybraniu właściwych projektów, dogodny dobór źródła, prowadzenie stałych konsultacji itp, itd.

Uważam, że przy zakładaniu biznesu zawsze warto rozejrzeć się za jakimś dofinansowaniem. Może akurat będziemy spełniać potrzebne do niego wymogi a dodatkowe pieniądze zawsze przydadzą się do rozkręcenia własnego biznesu. W internecie jest cała masa stron na których można poczytać o tym temacie. Warto się nim zainteresować już na etapie planowania własnej działalności.

A może są tutaj osoby, które już korzystały z dofinansowań i mogą powiedzieć coś więcej na ten temat? 

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

5 komentarzy:

 1. Skorzystałam z dofinansowania przy rozkręcaniu księgarni dla dzieci. Świetna opcja i zawsze polecam znajomym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie "Programu Inteligentnego Rozwój", bo to nie program jest inteligentny, tylko rozwój ;) Powinno być "Programu Inteligentny Rozwój" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki - tak to jest pisać posty po nocach :D

   Usuń
 3. Wielu ludzi nie korzysta z takich dofinansowań, nie wiedząc czemu;)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)