Kolejne 3 zalety mieszkania w Krakowie

wtorek, 28 listopada 2017

Cześć,
O Krakowie, w którym mieszkam od ponad roku mogłabym pisać godzinami. Zaaklimatyzowałam się tutaj bardzo szybko i pomimo wielu wad, które niewątpliwie to miasto posiada - uwielbiam tutaj być. Dzisiaj przychodzę do Was z trzema zaletami, które bez wątpienia przyciągają zarówno mieszkańców jak i turystów. Jesteście ich ciekawi? No to zapraszam do dalszej części tego wpisu.
źródło: weheratit

1. Piękne miejsca do spacerowania - nie wiem jak Wy, ale ja na spacery uwielbiam chodzić zarówno latem jak i zimą. W Krakowie nie brakuje miejscówek, w które można się wybrać, żeby miło spędzić niedzielne popołudnie. Ba! Nawet ja nie zdążyłam jeszcze odwiedzić wszystkich kościołów, parków czy przepięknych zabytkowych uliczek.

2. Cała masa dobrego jedzenia - wciąż zachwyca mnie to ile powstaje nowych restauracji, knajp czy budek. Ostatnio narzekałam, że chciałabym zjeść bubble wafle, których nie było i... nie wiem czy minęły dwa tygodnie, po czym dowiedziałam się, że otwarli takie miejsce na Szewskiej. Kraków zdecydowanie jest na czasie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno mieszkańców jak i stałych bywalców. Podobnie było z barami sushi, jedzeniem na wagę i innymi popularnymi za granicą miejscami. Wszystko można znaleźć już w mieście Królów Polskich :)

3. Nowe miejsca do życia - czy jest miasto, w którym w tak szybkim tempie powstają nowe bloki, osiedla mieszkaniowe? Wystarczy, że jadę na uczelnię i od razu mijam kilka takich miejsc. Ostatnio natknęłam się też na: www.apartamentywielicka.pl - dobry deweloper i przepiękne apartamenty, które znajdują się bezpośrednio przy krakowskim zabytkowym Parku Jerzmanowskich. Czego chcieć więcej? Nie wiem jak Wam, ale mnie się marzy mieszkać kiedyś w takiej ładnej okolicy.


Lubicie Kraków?

--------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

9 komentarzy:

 1. ja niestety tylko przejeżdżałam przez Kraków ale mam nadzieję, że kiedyś lepiej go poznam

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię,ale już nie mogę się doczekać aż moje małe marzenie się spełni i wyemigruje na dalsze obrzeża, wręcz okolice Krakowa. Smog daje popalić

  OdpowiedzUsuń
 3. Kraków jest magicznym miastem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Kraków nocą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kraków to moje ulubione miasto tuż po Wrocławiu. Byłam tam kilka razy, ale nie wszystko jeszcze zwiedziłam, więc marze aby tam wrócić :)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)