Błędy medyczne - jak sobie z nimi radzić?

poniedziałek, 25 marca 2019

Cześć,
Jest taki rodzaj błędów, który mam nadzieję, nie dotknął i nigdy Was nie dotknie. Mnie oczywiście również. Mam tutaj na myśli błędy medyczne, które niestety w praktyce zdarzają się bardzo często. Warto wiedzieć w jaki sposób się przed nimi chronić i co zrobić, gdy już się z nimi zetkniemy.

Błędy medyczne mają wiele konsekwencji. Mogą doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu, a niekiedy w wyjątkowo skrajnych przypadkach i do śmierci pacjenta. Jak rozumiemy błąd lekarski? Mowa o nim wtedy, gdy jest to postępowanie całkowicie sprzeczne z zasadami nauki oraz wiedzy medycznej w zakresie, która jest dostępna danemu lekarzowi. Rekompensatą dla poszkodowanego pacjenta może być tylko adekwatne odszkodowanie. Jak nie trudno się jednak domyślić, tego typu sprawy są wyjątkowo trudne i mogą ciągnąć się długimi latami. Pomocny może okazać się wtedy Ośrodek Pomocy Poszkodowanym, który jest zespołem specjalistów i radców prawnych, którzy posiadają wiedzę zarówno z zakresu prawa, jak i medycyny. Członkowie tego ośrodka niosą pomoc wszystkim tym, których dotknęły konsekwencje błędu medycznego. Firma zapewnia od siebie pełne zaangażowanie w każdą sprawę, zajmują się zarówno dochodzeniami bez sądu, jak i takimi, w których konieczna jest reprezentacja sądowa. Poradę uzyskamy bezpłatnie, a dzięki niej dowiemy się czy mamy prawo do odszkodowania i ile powinno ono konkretnie wynosić. Na podlinkowanej przeze mnie wyżej stronie znajdziecie zakładkę z historiami osób, którym udało się wygrać nawet bardzo trudne i wyjątkowo skomplikowane sprawy. Mam nadzieję, że taka zakładka pozwoli Wam uwierzyć, że nawet Wasza sprawa nie jest beznadziejna.

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze:

  1. Z ciekawości wejdę i przeczytam historie pacjentów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety w gronie znajomych mamy takich, którzy przy porodzie zostali dotknięci błędem medycznym..i niestety sprawa jest w sądzie..od wielu lat..

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)