Coś dla maturzystów

środa, 27 marca 2019

Cześć,
Już niedługo matury, a co za tym idzie, czas, aby maturzyści zastanowili się nad tym, co chcą później robić. Ja nie miałam zbyt wielkiego problemu z wyborem kierunków studiów, bo od zawsze wiedziałam, że chcę robić coś związanego z j.polskim. No i się udało. ;) Jeśli jednak dopiero stoicie przed tym wyborem i chcielibyście studiować w Warszawie, to zachęcam do lektury dalszej części dzisiejszego wpisu.


Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie dla swoich studentów przygotowała bardzo ciekawą ofertę szkolnictwa. Kierunków jest całkiem sporo, od fizjoterapii, aż do ratownictwa medycznego, czy też psychologii medycznej. Dlaczego warto wybrać te uczelnię? Chociażby ze względu na wybitnych wykładowców, doświadczonych ekspertów, a także ze względu na wysoki poziom kształcenia i nowatorski program. Ta uczelnia jest na wiodącej pozycji wśród uczelni o profilu medycznym, dzięki czemu może pochwalić się rozbudowaną bazą dydaktyczną i bardzo nowoczesnym wyposażeniem. WSR oferuje praktyki w najbardziej prestiżowych placówkach medycznych w Warszawie. 

WSR to uczelnia, na której będziecie mogli studiować zupełnie nowy kierunek, jakim jest psychologia medyczna. Uczelnia chwali się międzynarodową współpracą i ciekawymi kołami naukowymi, a także zdrowym sposobem myślenia o edukacji, który jest zgodny z wyzwaniami współczesności. Gdzie można szukać pracy po takich studiach? Przede wszystkim w szpitalach, placówkach medycznych, gabinetach, ośrodkach sportowych, ośrodkach     przygotowanych dla osób niepełnosprawnych i w wielu innych. 

Jaki kierunek studiów wybraliście po maturze?

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

  1. Jestem tegoroczną maturzystką, będę starała się dostać na psychologię 😉

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja poszłam w informatykę bardziej specjalistyczną :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja matura była tak dawno temu, że już nie pamiętam :)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)