Jak pachnie Spiced Orange?

niedziela, 18 czerwca 2017

Cześć,
Niby weekend... a ja pogrążona w książkach. ;) Jutro trudny egzamin, mam szczerą nadzieję, że sobie z nim poradzę. W nauce towarzyszy mi jeden z zapachów od YC, o którym chciałabym Wam dzisiaj napisać. Z moich woskowych zbiorów  wyciągnęłam Spiced Orange - chociaż nie jest to zapach adekwatny do aktualnej pogody, byłam bardzo ciekawa czy mi się spodoba dlatego odpaliłam go dzisiaj w kominku.

Spiced Orange - Yankee Candle 

Od producenta: Wosk z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: cytrusy, korzenne przyprawy.

Spiced Orange to mocno pomarańczowy wosk, który większości kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. Nic dziwnego - na etykietce znajdują się pomarańcze ozdobione goździkami i dużą, czerwoną kokardką. Zapach zarówno na sucho jak i już po rozpaleniu jest mocny. Niecała 1/3 tarty, ukruszona do kominka sprawiła, że zapach praktycznie od razu rozniósł się po całym pomieszczeniu. Zapach to taka... doprawiona pomarańcza. Oprócz owocu czuć cynamon, goździki i imbir. Zapach jest naprawdę wyrazisty i zapewne gdybym nie wywietrzyła po nim dobrze pokoju - czułabym go nadal. Zapach jest otulający i bardzo adekwatny do wspomnianych wcześniej świąt.

Iście Bożonarodzeniowy zapach, który niestety mnie nie urzekł. Zdecydowanie nie jestem zwolenniczką korzennych przypraw w woskach - chociaż próbowałam przekonać się do nich już kilka razy, za każdym razem kończyło się niepowodzeniem. Jeśli jednak lubicie takie charakterystyczne połączenia - polecam Wam wypróbować tę tartę. Na pewno pozytywnie zaskoczy Was swoją mocą. :) Mój egzemplarz standardowo pochodzi z Goodies.pl i tam też możecie kupić swój. Spied Orange jest dostępny zarówno w wosku, samplerze jak i w każdym rozmiarze świecy.

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

6 komentarzy:

 1. Podczas okresu świątecznego mógłby mi się podobać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapach wydawał mi się piękny, ale bardzo żałowałam że go kupiłam, bo dla mnie był strasznie duszący.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne zdjęcia ale zapachu nie lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubimy nut korzennych w domowych zapachach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam! Idealnie wyważone połączenie pomarańczy z przyprawami korzennymi <3

  OdpowiedzUsuń
 6. na pewno ciekawy zapach, zawsze na święta w grudniu nabijam tak pomarańcze goździkami :)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)