Wyniki różowego rozdania!

wtorek, 13 czerwca 2017

Cześć,
Dzisiaj tak na szybko przychodzę do Was z wynikami różowego rozdania. Na wstępie bardzo Wam dziękuję za wszystkie zgłoszenia, a było ich całkiem sporo, bo chyba ponad sto. :) Trochę mnie jednak martwi fakt, że nie wszystkie osoby wywiązały się z obowiązkowych zadań konkursowych - niektórzy pisali, że dodali bannerek a wcale go na blogu nie było, albo, że obserwują mnie pod taką, a taką nazwą a nie mogłam jej znaleźć... Nie wiem z czego to wynika? Z nieuwagi? Chcę wierzyć, że nikt specjalnie w tych ankietach nie kłamie, bo ja zawsze sprawdzam dokładnie wszystkie losy :)


Nie przedłużając - nagrodę zdobywa: Ola W :) Czekam teraz trzy dni na dane do wysyłki na e-maila, a jeśli ich nie otrzymam to wylosuję kolejną osobę. Pocieszam też wszystkich, którzy spełnili wymagania a nie wygrali - już niedługo przyjdę do Was z rozdaniem z pewną drogerią, w którym wygrają aż trzy osoby! Mam nadzieję, że w przypadku kolejnego konkursu nie będę mieć już problemów ze zgłoszeniami, które są niekompletne. Swoją drogą to zwycięskie zgłoszenie było już praktycznie jednym z ostatnich, także świetnie wkomponowała się tutaj zasada, że ostatni będą pierwszymi :) Ja sama już kilka razy miałam tak, że zgłaszałam się do jakiegoś konkursu praktycznie pod koniec jego trwania i wygrywałam całkiem fajne nagrody :D


Swoją drogą jak już tak jesteśmy w temacie prezentów to na http://drewnolandia.pl/ ogarnęliśmy razem z braćmi fajny, ale jednak trochę drogi pomysł na prezent na Dzień Ojca. Mimo wszystko postanowiłam Wam o nim powiedzieć - nasz tata od dawna chce wybudować w ogródku altanę, ale coś mu z tym schodzi ;) Na stronie można zamówić altany sześciokątne, ośmiokątne i kwadratowe - niektóre są naprawdę fajne! Pomyśleliśmy więc, że pokażemy tacie stronę i ewentualnie dołożymy się do zakupu :)

Raz jeszcze gratuluję zwyciężczyni, a Wy dajcie mi koniecznie znać w komentarzach co myślicie o takim pomyśle na prezent?

Ruda

10 komentarzy:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)