Co koniecznie musi się znaleźć w każdej damskiej kosmetyczce?

piątek, 17 sierpnia 2018

Cześć,
Nie wiem jak Wasza, ale moja kosmetyczka, podobnie zresztą jak i torebka jest zazwyczaj wypchana po brzegi. Znajdują się w niej zarówno bardzo przydatne rzeczy, jak i takie, które sama nie wiem dlaczego się tam znalazły. Jeżeli zastanawiacie się co koniecznie, musi być w każdej damskiej kosmetyczce to zapraszam Was do dalszej części dzisiejszego wpisu.


1. Tabletki przeciwbólowe
Mam je przy sobie zawsze - nigdy nie wiadomo, kiedy dopadnie nas nagły ból głowy, albo brzucha, a szkoda, żebyśmy przez taką głupotę musiały rezygnować z np. miłego spędzenia czasu na wyjeździe. 

2. Plastry na odciski
Bez względu na to czy zakładam danego dnia nowe buty, czy takie, w których już wcześniej chodziłam - zawsze mam przy sobie plastry na odciski. Niestety często mnie one dopadają i wiem, że sporo osób ma z tym problem, dlatego warto zadbać o to, aby takie plastry znalazły się w każdej kosmetyczce.

3. Sachol Aftigel
Podobnie jak z odciskami, tak bardzo często mam problem z aftami, dlatego w kosmetyczce mam zawsze Sachol Aftigel http://niemusicitoprzeszkadzac.pl/ :) Mała tubka, która jest zaopatrzona w bardzo wygodny aplikator z powodzeniem mieści się w każdej mojej kosmetyczce, a przy tym pomaga pozbyć się problemu. Żel izoluje powstałą w jamie ustnym zmianę i sprzyja procesowi odnowy nabłonka. Do jednego smarowania wystarczy zaledwie kropelka bądź dwie żelu wiec jest to bardzo wydajny produkt. Zaleca się stosowanie tego żelu jakieś 3-4 razy na dobę. Oczywiście w zależności od tego jak duża jest zmiana, żel może być stosowany częściej. Można go nakładać czystym palcem, albo z pomocą wacika czy gazy.

4. Pomadka ochronna do ust
Kolejny produkt, który gości w każdej mojej kosmetyczce. Usta smaruje tego typu pomadkami praktycznie kilka razy dziennie więc nie mogłoby mi zabraknąć takiej pomadki pod ręką.

Napisałam Wam w sumie o czterech produktach, a mogłabym dołożyć ich jeszcze kilka. Nie bez powodu nasze torebki i kosmetyczki powinny nie mieć dna. :) 

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

8 komentarzy:

 1. Ja nie noszę ze sobą kosmetyczki, a torebki raczej nie mam wypchanej :D nie lubię mieć w niej dużo rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. doskonale znam Sachol . ale wersję do dziąseł, łagodzi ból. te też sobie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie miałam w kosmetyczce maści na afty. Widzę, że ten żel jest ostatnio popularny na blogach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie noszę przy sobie kosmetyczki. Szminkę wrzucam do przegródki czy kieszonki torebki- to jedyna kosmetyczne rzecz którą zawsze mam przy sobie

  OdpowiedzUsuń
 5. ja sacholu używałam bardzo często kiedyś jak byłam mała

  OdpowiedzUsuń
 6. Tabletek przeciwbólowych nie noszę w torebce, bo zwyczajnie ich unikam jak mogę. Za to plastry by się przydały, bo mój dwulatek ostatnio ciągle kolana obija.

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)