Dwa meble, które powinny znaleźć się w pokoju każdego dziecka

czwartek, 9 sierpnia 2018

Cześć,
Zastanawialiście się kiedyś jakie meble powinny koniecznie znaleźć się w pokoju każdego młodego człowieka? Nie mówię tutaj oczywiście o łóżku czy szafie na ubrania, bo chyba jest logiczne, że każdy musi mieć gdzie spać a także gdzie trzymać swoje rzeczy ;) Moim zdaniem takim must have każdego młodego dorosłego (zwłaszcza wtedy, gdy uczęszcza już do szkoły) jest dobrze dobrane krzesło i wygodne biurko.


Ja już od wczesnej podstawówki najwięcej czasu spędzałam właśnie przy biurku. Robiłam przy nim zarówno zadania, ale i spędzałam czas wolny - czytając książki, czy malując jakieś obrazki. Aktualnie w sumie też biurko jest jednym z najczęściej używanych przeze mnie mebli. ;) Na stronie https://www.ergoexpert.pl/pl/pokoj_dziecka-k,4.html można dobrać do dziecięcego pokoju zestaw, który będzie składał się właśnie z wygodnego fotela i biurka. Firma oferuje wśród swoich mebli dla dzieci oferuje chociażby fotele ortopedyczne, które umożliwiają prawidłowe kształtowanie kręgosłupa, a także redukują obciążenia i zmęczenie, które powstaje podczas zajęć i zabaw. Znajdziemy tam także krzesełka z regulacją wysokości w przeróżnych modelach i kolorach - szeroki wybór wzorów sprawia, że bez problemu możemy dopasować egzemplarz, który będzie idealny do dziecięcego pokoju. W ofercie znajdziemy także biurka dziecięce z regulacją, które podobnie są dostępne w kilku kolorach. 

Moim zdaniem dobrze dobrany fotel i biurko to sprzęt, który koniecznie powinien znaleźć się w pokoju każdego małego człowieka - nieporozumieniem byłoby robienie zadań na kolanie, albo nauka pisania w pozycji leżącej. ;)

Ruda

12 komentarzy:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)