Dwa meble, które powinny znaleźć się w pokoju każdego dziecka

czwartek, 9 sierpnia 2018

Cześć,
Zastanawialiście się kiedyś jakie meble powinny koniecznie znaleźć się w pokoju każdego młodego człowieka? Nie mówię tutaj oczywiście o łóżku czy szafie na ubrania, bo chyba jest logiczne, że każdy musi mieć gdzie spać a także gdzie trzymać swoje rzeczy ;) Moim zdaniem takim must have każdego młodego dorosłego (zwłaszcza wtedy, gdy uczęszcza już do szkoły) jest dobrze dobrane krzesło i wygodne biurko.


Ja już od wczesnej podstawówki najwięcej czasu spędzałam właśnie przy biurku. Robiłam przy nim zarówno zadania, ale i spędzałam czas wolny - czytając książki, czy malując jakieś obrazki. Aktualnie w sumie też biurko jest jednym z najczęściej używanych przeze mnie mebli. ;) Na stronie https://www.ergoexpert.pl/pl/pokoj_dziecka-k,4.html można dobrać do dziecięcego pokoju zestaw, który będzie składał się właśnie z wygodnego fotela i biurka. Firma oferuje wśród swoich mebli dla dzieci oferuje chociażby fotele ortopedyczne, które umożliwiają prawidłowe kształtowanie kręgosłupa, a także redukują obciążenia i zmęczenie, które powstaje podczas zajęć i zabaw. Znajdziemy tam także krzesełka z regulacją wysokości w przeróżnych modelach i kolorach - szeroki wybór wzorów sprawia, że bez problemu możemy dopasować egzemplarz, który będzie idealny do dziecięcego pokoju. W ofercie znajdziemy także biurka dziecięce z regulacją, które podobnie są dostępne w kilku kolorach. 

Moim zdaniem dobrze dobrany fotel i biurko to sprzęt, który koniecznie powinien znaleźć się w pokoju każdego małego człowieka - nieporozumieniem byłoby robienie zadań na kolanie, albo nauka pisania w pozycji leżącej. ;)

Ruda

12 komentarzy:

 1. O tak, biurko i fotel to podstawa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli mam wszystko :) Wpadnij i do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak biurko i krzesło to obowiązek w pokoju ale gdy dziecko chodzi do szkoły, moja jeszcze niee więc narazie urządzamy jej tak dziecinnie :*

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak - dobre zestawienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz to jest bum na krzesła gamingowe, gdzie ceny to 400zł w górę :O

  OdpowiedzUsuń
 6. Nad biurkami będe musiała pomyśleć szybciej niż później :D

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.