GoodTranslate.pl - czyli o tym jak przetłumaczyć tekst w kilka minut

piątek, 14 września 2018

Cześć,
Nie od dziś wiadomo, że czasami znalezienie dobrego tłumacza graniczy z cudem, dlatego chciałabym Wam dzisiaj napisać co nieco o serwisie, na który niedawno się natknęłam. goodtranslate.pl oferuje swoim klientom setki tłumaczeń na aż dziesięć języków. 


Dlaczego warto wybrać tę stronę? Powodów jest kilka ---> GoodTranslate przygotował dla swoich klientów ofertę, w której mamy możliwość przetłumaczyć tekst bez żadnych formalności. Wystarczy, że go wyślemy i otrzymamy fakturę. Samo zlecenie jest równie bardzo proste - wystarczy, że wybierzemy z jakiego języka i na jaki ma być tłumaczenie, napiszemy tekst ręcznie, albo zaimportujemy plik, konieczne jest też dodanie tytułu, a opcjonalnie możemy także zamieścić jakieś wskazówki i uwagi do tłumaczenia. Strona współpracuje z setkami tłumaczy, dzięki czemu otrzymujemy gwarancję praktycznie ekspresowego tłumaczenia. (Języki w jakich możemy zlecić tłumaczenie to angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, ukraiński, holenderski, czeski).
  
Jakie zalety jeszcze oferuje ten serwis? 

Dodatkowo przesłane tłumaczenie jest z automatu wyceniane i możemy liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. Na stronie praktycznie przez cały dzień działa także okienko kontaktowe - jeśli tylko mamy jakieś pytania to możemy się bardzo szybko skontaktować i uzyskać konkretne  informację na temat swojego tłumaczenia. 

Znałyście wcześniej tę stronę? Często korzystacie z usług tłumacza?

Ruda

2 komentarze:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)