Skuteczne sprzątanie domu, w którym mieszkają zwierzaki

środa, 19 września 2018

Cześć,
Nie jest żadną tajemnicą, że w moim domu rodzinnym mieszkają dwa psy i trzy koty. Co więcej - każdy ze zwierzaków śpi na łóżku, albo w jakimś innym równie ludzkim miejscu więc jak nie trudno się domyślić codziennie mamy z tego powodu sporo sprzątania. Jedna kotka ma białą sierść, którą widać praktycznie wszędzie, a że zdaję sobie sprawę z tego, że nie tylko w moim domu tak jest, to przychodzę dzisiaj do Was z postem, w którym opowiem co nieco o tym w jaki sposób skutecznie posprzątać dom z sierści i innych zanieczyszczeń.


Niezawodnym i doskonałym sposobem na dobre posprzątanie domu okazały się nowe worki do odkurzacza - chociaż wcześniej myśleliśmy, że lepiej będzie wymienić cały model, na szczęście obyło się bez takich kosztów.  Dobre modele worków można znaleźć chociażby na worwo.com/ worwo.pro :) Firma oferuje między innymi worki do odkurzaczy Anti-Odour są to całkowicie antyalergiczne i bezpieczne worki, które sprawdzą się zarówno u właścicieli zwierząt, ale także w domach, w których mieszkają małe dzieci. Te worki są syntetyczne i bezpieczne w użytkowaniu. Doskonale sprawdzą się także u osób, które są wrażliwe na przykre zapachy, które często towarzyszą nam podczas odkurzania. Warto wspomnieć, że te modele nie absorbują wilgoci, a także właśnie nie przepuszczają zapachów. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że zbierają nawet najmniejsze zanieczyszczenia w tym właśnie sierść, pyłki, a nawet roztocza i różnego rodzaju zarodniki grzybów oraz pleśni. Producent potwierdza, że działają nawet o 60% lepiej niż standardowe worki, a przy tym nie mają wygórowanej ceny. 

Oczywiście posiadanie sprawnego odkurzacza i dobrych worków to tylko połowa sukcesu, utrzymanie ogólnego porządku jest możliwe tylko wtedy, gdy sprzątanie odbywa się regularnie - najlepiej codziennie. Teraz jeszcze nie jest tak źle, ale gdy zacznie regularnie padać deszcz i będzie błoto, to nie obędzie się bez kilkukrotnego sprzątania w ciągu dnia.

Czy w Waszym domu też mieszkają zwierzaki? Jak radzicie sobie ze sprzątaniem?
---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

  1. U mnie mieszka nawet 4 ;D Odkurzamy codziennie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam zawsze problem, aby doczyścić kanapę. Wszędzie pełno włosów po zwierzach, no i niestety mam czasami wrażenie, że trzeba to zaakceptować. Muszę też spróbować Twoich porad. Liczę, że coś oprócz odkurzania można zrobić :D

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)