Karta pobytu czasowego - co warto wiedzieć?

piątek, 28 września 2018

Cześć,
Dziś czas na kolejny post z serii tych informacyjnych. Opowiem Wam trochę o karcie pobytu czasowego - co to jest, komu jest potrzebna i skąd ją wziąć. 

Karta pobytu czasowego to dokument, który uprawnia do legalnego przebywania oraz przemieszczania się po terenie Polski każdemu cudzoziemcowi. Visa and Work świadczy naprawdę kompleksowe wsparcie dla osób, które chcą zalegalizować swój pobyt w naszym kraju. Pomagają uzyskać zezwolenie na ten pobyt, a także przygotować w imieniu klienta rzetelny wniosek i wszystkie dokumenty, które są wymagane do jego wydania. Każdy klient otrzymuje również pełne wsparcie w zakresie kompletowania i sporządzania niezbędnej dokumentacji. Specjaliści reprezentują cudzoziemców, również w postępowaniu przed właściwym miejscowo wojewodą. Karta czasowego pobytu dla studenta lub cudzoziemców stanowi zezwolenie na przebywanie na terytorium RP od roku do nawet 3 lat. Jest wydawana ze względu na okoliczności takie jak praca, prowadzenie działalności gospodarczej, studia wyższe, prowadzenie badań naukowych, chęć połączenia z rodziną, czy inne przyczyny, które uzasadniają konieczność dłuższego pobytu. 

Oddzielnie cudzoziemcy mogą także ubiegać się o pozwolenie na pracę lub łącznie wraz ze zezwoleniem na pobyt. Visa and Work świadczy także pomoc dla pracodawców, którzy chcą uzyskać dla swoich pracowników zezwolenie na pracę i kartę czasowego pobytu dla cudzoziemców. Specjaliści pomagają dochodzić nowej karty czasowego pobytu w Polsce, gdy ta poprzednia już wygasa. Wystarczy skontaktować się telefonicznie, poprzez e-mail, albo w wybranych oddziałach. 

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze:

  1. Pretty sеction of сontent. I jᥙst stumbled upon yoyr web site ɑnd inn accession capital
    to claim tһat I acquire actuаlly enioyed account your blog posts.

    Ꭺny way Ι wilⅼ Ƅe subscribing օn yoսr feeds and eѵen I fulfillment you get admission tߋ
    constantly fast.

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)