Zalety nauki angielskiego online

czwartek, 9 maja 2019

Cześć,
Już kilka razy zastanawiałam się nad nauką języka online. Nie ma się co oszukiwać, tego typu rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu, który musielibyśmy poświęcić np. na dojazd do danego miejsca. Jakie są jeszcze zalety takiej nauki?


Zajęcia online z native speakarem to bardzo kameralna forma zajęć, która pozwala nam na indywidualne podejście do kursu języka. Nauczyciel jest dostępny tylko dla nas, a co za tym idzie, jesteśmy przekonani, że nasza nauka jest naprawdę efektywna. W tradycyjnych szkołach językowych, niestety indywidualne lekcje są zazwyczaj bardzo drogie. Kolejną zaletą, o której nie sposób nie wspomnieć jest fakt, że tego typu rozwiązanie pozwala nam się uczyć z każdego miejsca z dostępem do internetu, w którym tylko się znajdujemy. Nie będziemy musieli odwoływać lekcji online, np. w razie gdy wypadnie nam jakiś wyjazd. Jeśli już totalnie nie będziemy w stanie skorzystać z zajęć, odwołanie ich z odpowiednim wyprzedzeniem nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. Kursy z native speakerem nie wymagają również podpisywania żadnych umów, sami decydujemy, kiedy zaczynamy naukę i kiedy ją kończymy.

Jeżeli Wy również zastanawiacie się, czy warto zdecydować się na takie konwersacje, to zerknijcie na: https://talkback.pl/angielski-online/ :) Firma oferuje kursy angielskiego, które odbywają się z pomocą najpopularniejszych komunikatorów takich jak Skype, Google Meet, Face Time. TalkBack przygotował dla swoich klientów ofertę, która pozwala zaoszczędzić pieniądze, w przypadku zdecydowania się od razu na pakiet lekcji. Sami wybieramy, czy nasze zajęcia będą tylko konwersacją, czy konwersacją z gramatyką. Można również skorzystać z wariantu zajęć, który ma nas przygotować do egzaminów, albo nauczyć języka biznesowego.

TalkBack pokazuje, że nauka języka wcale nie musi być trudna i nudna. Kursy są prowadzone w przyjaznej atmosferze i w angażujący ucznia sposób. Rozmowy native speakerów z uczniami są prowadzone bez presji i rutyny a także bez różnego rodzaju akademickich nawyków. Rozmówcy są też otwarci na zainteresowania swojego klienta i na wyznaczone cele w nauce. TalkBack działa na rynku już od 2010 roku, a Native Speakarzy są ze Stanów Zjednoczonych. Wybór takich nauczycieli sprawia, że nie tylko szybko nauczymy się języka, ale i porozmawiamy w naprawdę ciekawy i interesujący sposób. 

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

  1. Nauka online to nie moja bajka..ja musze mieć bat nad sobą w postaci kontaktu face to face.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe. Jest też dużo płyt, programów. U mnie sprawdzał się "Profesor Henry"

    OdpowiedzUsuń
  3. Uważam, że zajęcia angielskiego online to ciekawy pomysł. Ja już korzystam z takich lekcji prawie rok, skorzystałam z oferty szkoły Berlitz i bardzo jestem zadowolona. Wcześniej jeździłam do innej szkoły, ale ze względu na to, że mieszkam poza miastem to dużo czasu marnowałam na dojazd. A teraz z nauczycielem mogę uczyć się online i to dla mnie jest super.

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)