Relacja ze spotkania blogerek w Krakowie [27.04.2019]

poniedziałek, 6 maja 2019

Cześć,
Jeżeli obserwujecie mnie na instagramie to na pewno wiecie, że w sobotę 27.04 miałam okazję brać udział w spotkaniu blogerek, które odbyło się w Krakowie. Jeżeli jesteście ciekawe, jak minęło spotkanie, i co robiłyśmy - to zapraszam do dalszej części dzisiejszego wpisu. :)


Tym razem wyjątkowo nie podpisuję zdjęć, bo nie wszystkie są mojego autorstwa.  Spotkałyśmy się w sześć osób w restauracji Siódme Niebo. Uczestniczkami spotkania były: Mariola, Kasia, Dominika, Aldona, Kasia no i ja :)  Jak już Wam kiedyś wspominałam, ja bardzo cenię sobie takie małe i kameralne grono. Na mniejszym spotkaniu można porozmawiać z wszystkimi uczestniczkami, a i atmosfera jest o wiele luźniejsza.


Na początku spotkania oczywiście zdecydowałyśmy się zamówić coś do jedzenia. Królowała pizza i przepyszna kawa. :) Ja nie jestem zbyt wielką fanką pizzy, ale ta ze zdjęcia bardzo mi smakuje. Zasmażony szpinak robi tutaj robotę.


A co robiłyśmy? Jak zwykle czas upłynął nam na wspólnych pogawędkach, głównie o kosmetykach. Bardzo lubię spotkania z dziewczynami, które również prowadzą blogi, bo to właśnie na nich mogę dowiedzieć się o całej masie nowinek kosmetycznych i poznać produkty, o których wcześniej często nie miałam pojęcia. Jak nie trudno się domyślić - oprócz plotek na temat kosmetyków, nie zabrakło nam też innych tematów. Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia, kiedy minęło te kilka wspólnie spędzonych godzin.


A do domu oprócz uśmiechniętej buzi i fajnych wspomnień, przyniosłam też sporo nowych kosmetyków, które pokażę Wam w kolejnym wpisie. Niemniej jednak już dziś dziękuję wszystkim sponsorom za ich przesłanie.


A dziewczynom, z którymi miałam okazję się spotkać dziękuję za wspaniałe towarzystwo i już nie mogę się doczekać naszego kolejnego spotkania. :)

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

6 komentarzy:

 1. Zazdroszczę Wam takiego spotkania

  OdpowiedzUsuń
 2. To było bardzo miłe spotkanie, cieszę się że znów się spotkałyśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajnie. Kiedyś wybrałabym się na takie spotkanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki spotkania to fantastyczna sprawa. Fajna okaza do spędzenia czasu razem i odsapnięcia od domu i codzienności. I wszystko z kosmetykami w tle :)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)