Jak pachnie Delicious Guava?

czwartek, 20 lipca 2017

Cześć,
Dzisiaj przychodzę do Was z drugą woskową recenzją kolekcji Viva Havana. Od dobrych kilku godzin w moim kominku pali się drugi z zapachów, którego byłam bardzo ciekawa. Mowa o Delicious Guavie, która w internecie zbiera bardzo skrajne opinie... Ciekawi jak spodobał mi się ten zapach? No to zapraszam do dalszej części wpisu.

Delicious Guava - Yankee Candle

Wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu pysznej, soczystej i dojrzałej guawy połączonej ze słodyczą tropikalnych owoców.

Soczyście pomarańczowy kolor wosku, na etykietce smaczny owoc i wosk pochodzący właśnie z owocowej linii zapachowej... nic więc dziwnego, że byłam niesamowicie ciekawa tego zapachu. Już na sucho zapach był baaaardo intensywny i orzeźwiający dlatego podczas pierwszego palenia do kominka wrzuciłam maksymalnie 1/4 całej tarty. Po rozpaleniu zapach jest taki wręcz soczysty i czuć w nim mango, brzoskwinię oraz przyjemnie komponujące się cytrusy. Chociaż mieszanka nie jest jakaś odkrywcza bo znam już sporo zapachów, które miksują różne owoce (Mango Peach Salsa, Sumemr Peach...) tak ta tarta jak narazie podoba mi się najbardziej z całej kolekcji. Nie wiem czy skuszę się na dużą świecę, ale tartę na pewno z przyjemnością wypalę do końca.

Znacie Guavę? Jak Wam się podoba? Jeżeli macie ochotę na zakup tego zapachu to wszystkie dostępne na rynku pojemności możecie upolować na Goodies.pl :)

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda10 komentarzy:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)