Jak pachnie Viva Havana?

niedziela, 23 lipca 2017

Cześć,
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją wosku, który swoją drogą ma taką samą nazwę jak przedostatnia kolekcja od YC. To już trzeci z czterech dostępnych na rynku wosków. Etykietkę ma bajeczną, jeżeli jesteście ciekawi czy zapach również to zapraszam Was do dalszej części wpisu.

Viva Havana - Yanke Candle

Wosk z z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu mieszanki korzennych przypraw, drzewa sandałowego i słodkiej wanilii.

Przepiękna etykietka, urokliwy kolor wosku i... zapach nie do zniesienia. Niestety zarówno na sucho jak i po odpaleniu czuć całkiem sporą mieszankę ostrych przypraw. Jak zapewne wiecie nie jestem zwolennikiem tego typu aromatów w woskach i świecach więc z rezerwą odkroiłam do kominka jakąś 1/4 z całości. Przede wszystkim wosk ani trochę nie kojarzy mi się z latem. Jest ciężki, intensywny, trochę orientalny. Obok przypraw czuć też trochę słodkich nut, które niestety nie są dominujące...

Wosk oczywiście możecie upolować na Goodies.pl  :) Ja swój egzemplarz dopalę do końca, ale na dużą świecę na pewno się nie zdecyduję.


---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

5 komentarzy:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)