Jak pachnie Vanilla? (w dużej świecy)

niedziela, 31 grudnia 2017

Cześć,
Jeżeli Sylwester ma cokolwiek wspólnego z kolejny rokiem to... mam nadzieję, że za pomocą tego postu 2018 będzie obfitował w piękne zapachy. Bo właśnie takim jest Vanilla, o której Wam dzisiaj co nieco napiszę. 

Vanilla - Yankee Candle

Od producenta: Duży słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o kwintesencji zapachu wanilii, słodkiej i aksamitnej, wyrazistej a jednak nie narzucającej się.

Wizualnie ta świeca mnie jakoś specjalnie nie zachwyciła - ot, taki prosty, żółtokremowy kolor i etykietka, na której widzimy właśnie wanilię. Jest prosto i ładnie. Zachwyciłam się dopiero od pierwszego powąchana na sucho - jest słodko i otulająco a jednocześnie ta słodycz jest idealnie wyważona. Nie ma mowy o żadnym przesłodzeniu. Właśnie tak zapamiętałam ten zapach z wosku i się nie zawiodłam. Odpalona Vanilla daje radę - moc jest całkiem przyjemna, piękny, otulający zapach szybko rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu. Nie nazwałabym jej killerem, ale zdecydowanie czuć ją po wejściu do danego pokoju. 

Ja zaczęłam swoją przygodę z tym zapachem od wosku, potem wypaliłam jeszcze jeden i w końcu zdecydowałam się na duży egzemplarz. I to był dobry wybór! Polecam wszystkim fanom otulających zapachów. Jeśli jesteście ciekawi tego aromatu to zerknijcie na Goodies.pl i kupcie swój pierwszy wosk, sampler a może od razu świecę? :)

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)