Trzy propozycje prezentu dla młodego sprzedawcy

piątek, 29 grudnia 2017

Cześć,
Przychodzę dzisiaj do Was z wpisem, w którym pokażę moje trzy propozycje na prezent dla młodego sprzedawcy. Czasami główkujemy nad pomysłem dzień i noc z okazji czyichś urodzin, czy imienin. Uważam, że jeśli dana osoba niedawno zaczęła np. prowadzić swoją działalność to są takie rzeczy, z których na pewno się ucieszy. Jesteście ciekawi tych propozycji? No to zapraszam do dalszej części wpisu.
źródło wykorzystanego zdjęcia: weheratit
1. Planner
To moja propozycja numer jeden. Od dawna uważam, że w dobrej organizacji nic nie pomoże tak bardzo jak porządny planner. Wiem, że jest sporo osób, które prowadzą takie cuś w internecie, ale ja jestem zwolenniczką tradycyjnej, papierowej formy. Lubię ozdabiać poszczególne strony tak, żeby mogły idealnie odwzorować moje aktualne emocje. Fajna sprawa!

2. Stoisko targowe
Jeśli obdarowywana przez nas osoba zajmuje się sprzedażą to ciekawą propozycją jest zakup nawet mniejszego stoiska. Takie stoiska targowe to ostatnio bardzo popularna forma promocji wśród sprzedawców. Jeśli ktoś z Was był chociażby na kosmetycznych targach, to na pewno widział jak wygląda wkomponowanie takiego sprzętu. 

3. Ładny zegarek 
Myślę, że nie muszę tłumaczyć dlaczego umieszczam w tym zestawieniu zegarek. Wiem, że teraz większość osób sprawdza czas korzystając z komórki, ale ja jestem wielką fanką ładnych zegarków. Nie dość, że odmierzają czas to mogą być naprawdę świetnym uzupełnieniem prawie każdej stylizacji. Moja zegarkowa kolekcja ostatnio się skurczyła, ale jestem na etapie wyboru nowego modelu. 

Jak podobają Wam się moje propozycje? Co dodałybyście do tego zestawienia?

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

  1. dobre propozycje, planner to podstawa przynajmniej dla mnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. takie stoisko to fajna rzecz o ile ktoś przewiduje że będzie mu potrzebne

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)