Kraków, Łódź a może Mikołów? Gdzie jeszcze mogłabym zamieszkać i dlaczego?

czwartek, 14 grudnia 2017

Cześć,
Pisałam Wam już, że bardzo lubię Kraków, kusi mnie też zamieszkanie kiedyś w Łodzi, a dzisiaj przychodzę do Was z postem, w którym napiszę Wam pokrótce dlaczego podoba mi się też w Mikołowie. Miasto jest położone w południowej Polsce w województwie Śląskim więc rzut beretem do mojej rodzinnej miejscowości.
Chociaż w Mikołowie byłam tylko kilka razy - zabytki tego miasta mnie zachwyciły. Najbardziej w oko wpadły mi stare kościoły - św. Piotra i Pawła, św. Mikołaja czy św. Jana. Widziałam też sporo bardzo ładnych, zabytkowych kamienic, które są ulokowane w śródmieściu. W Mikołowie mieszka moja ciocia, która przy okazji każdych odwiedzin zachęca mnie do przyjazdu tam na dłużej. :D Ja bardzo lubię spędzać tam czas chociażby z tego względu, że nie ma takiego ścisku jak w większych miastach, ale jest co robić i można miło spędzić czas. Jest też sporo miejsc, w których można mieszkać. Bloki czy domy na sprzedaż w Mikołowie można znaleźć praktycznie wszędzie. Domy, które pokazałam Wam na zdjęciach są budowane z użyciem nowoczesnych technologii i materiałów. Warto też wspomnieć, że domy są energooszczędne i położone w takiej lokalizacji, że są doskonale skomunikowane z resztą regionu. Osiedle wyróżnia się dbałością o detale i jest zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców. Do Katowic można dojechać w zaledwie pięnaście minut więc nic tylko... się wprowadzać. :D

Ja co prawda mam jeszcze trochę czasu na decyzję, ale już teraz wydaje mi się, że ciężko będzie mi kiedyś zdecydować gdzie chciałabym zostać na dłużej. Lubicie Mikołów?

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

1 komentarz:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)