Ortodonta w Krakowie - gdzie się wybrać?

niedziela, 15 lipca 2018

Cześć,
Początek tego roku w  dużej mierze pochłonął mój wolny czas na wizyty u dentysty. Plomb miałam sporo, a że robiłam je bardzo dawno temu na NFZ - były w czarnym kolorze. Bardzo chciałam je w końcu wymienić - i to ze względów estetycznych, ale też zdrowotnych. W tym roku już nie, ale może w przyszłym muszę też pomyśleć o wizycie u ortodonty. Na szczęście w Krakowie jest spory wbór gabinetów.


Jeżeli Wy też aktualnie szukacie dobrego ortodonty i dodatkowo jesteście z Krakowa to zerknijcie na orto.info.pl :) To specjalistyczne centrum ortodoncji zajmuje się wybielaniem zębów, ich leczeniem, aparatami stałymi oraz wyjmowanymi, a także mini-śrubami. Cennik jak na Kraków jest całkiem w porządku, ja od razu zwróciłam uwagę na to, że uczniowie, studenci i rodziny mogą skorzystać z 10% rabatu na wszystkie stałe aparaty. Konsultacja jest darmowa więc możemy spokojnie iść sprawdzić co z naszymi zębami, a nie obliguje nas to do skorzystania z usług. 

Mnie najbardziej zainteresowała oferta na skaling, piaskowanie i wybielanie nakładkowe nocne. Teraz mam do wyrwania jeszcze jedną ósemkę, ale jak to już zrobię to zdecyduje się, na którąś z tych propozycji. Niestety należę do tego grona, które dentysty unika jak ognia i dopóki coś nie zaczyna mnie boleć to staram się nie odwiedzać tego typu gabinetów, ale niestety nie zawsze to wychodzi na dobre.;) 

Dajcie znać czy Wy też boicie się panicznie dentysty, czy może wręcz przeciwnie - chodzicie tam z uśmiechem na twarzy. 

Ruda

3 komentarze:

 1. Już jakiś czas rozglądam się za ortodontą w Krakowie. Jako dziecko chodziłam do ortodonty w mojej miejscowości, ale niestety rosnące ósemki trochę poprzesuwały mi zęby. Nie chcę dojeżdżać, dlatego wolę znaleźć sprawdzonego ortodontę w Krakowie. Będę śledzić post, może ktoś poleci swojego :)

  Rwij ósemki szybko, nie ma co czekać! Później tylko problemy są z nimi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja polecam Ortovena na ul.Rydlówka (niedaleko ronda Matecznego) i dr Kalinę 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też planuję w końcu wybrać się do ortodonty, bo tak przekładam i przekładam, a aparat by się przydał.

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)