Narzędzie reklamowe, które warto znać

wtorek, 25 lutego 2020

Cześć,
Dziś zapraszam Was na post z serii tych, które kieruje zawsze do osób interesujących się informacjami i szeroko pojętą reklamą. Post może okazać się również przydatny dla osób, które prowadzą własną firmę, albo takową firmę planują założyć. Co zrobić, aby odpowiednio się zareklamować? Na jakie urządzenie warto się zdecydować?


Takim urządzeniem albo właściwie nośnikiem różnego rodzaju treści marketingowych jest znany Wam zapewne stojak na ulotki. Promocja, która jest przeprowadzona za pomocą ulotek, ma wiele zalet. Wśród nich można wskazać, chociażby to, że reklama dotrze właśnie do tego grona osób, które będą zainteresowani np. danymi usługami. Stojak na ulotki najlepiej sprawdzi się wtedy, gdy będzie wyeksponowany w punkcie usługowym, na jakimś targowym stoisku, albo w pobliżu siedziby danej firmy. Tak właściwie nic nie stoi również na przeszkodzie, aby stojak znalazł się trochę dalej od docelowego miejsca, ale w takiej lokalizacji, która jest docelowo powiązana z naszą działalnością. Na stronie, którą Wam podlinkowałam, znajdziecie ofertę producenta, którego stojaki spełniają nawet najbardziej wymagające zadania. Szeroka oferta sprawia, że każdy bez większego problemu dopasuje najlepsze rozwiązanie dla siebie i dla swojej działalności. Mamy możliwość wyboru między innymi tego, w jaki sposób będzie zamontowany słupek od stojaka, ale i tego, w ile kieszeni docelowo zostanie wyposażona tablica. Możemy zdecydować się właśnie na formę tablicy albo na jakąś masywną ramę, która będzie jeszcze ładniej się prezentować. Stojaki Omega System są zarówno funkcjonalne, jak i niezwykle estetyczne, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie. Myślę, że warto wspomnieć również o tym, że świetna jakość wykonania poszczególnych modeli idzie w parze z bardzo atrakcyjną ceną.

Miałyście okazję poznać stojaki tej firmy? Też uważacie, że to skuteczne narzędzie reklamowe?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

9 komentarzy:

 1. Spotkałam się z takimi, ale zbytnio nie zwracam uwagi na nie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. mi się stojaki nie podobają najgorsza forma reklamy ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. W urzędzie natknęłam się. Wszystkie ulotki czytelnie wyłożone, bez bałaganu, dla mnie się sprawdzają. Bardziej wezmę ulotkę ze stojaka jak od kogoś z ręki, bo wtedy czuję się osaczona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie korzystałam nigdy z takiego rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)