Gdzie kupić nowy pojazd?

czwartek, 18 lipca 2019

Cześć,
Dzisiejszy wpis dedykuję osobom, które w niedalekiej przyszłości planują zakup nowego samochodu. :) Będzie mowa o salonie Hondy, który jest zlokalizowany w centrum Polski. 

Firma AutoWitolin powstała już jakiś czas temu, bo w 1980 roku. Na początku był to tylko niewielki zakład mechaniki samochodowej, a aktualnie jest to jeden z pierwszych, a przy tym największy salon Hondy. Na miejscu - w Warszawie możemy zakupić nie tylko samochód, ale także motocykl, skuter, albo quad. Firma oferuje tam również akcesoria i ubrania motocyklowe. To nie wszystko... :) W salonie możemy zakupić również kosiarki, w tym kosiarki spalinowe i traktorowe, różnego rodzaju wykaszarki, nożyce do żywopłotów, a nawet glebogryzarki, agregaty prądotwórcze i wiele, wiele innych. Firma zatrudnia wiele osób, w tym ludzi, którzy są związani z firmą od ponad 20 lat. Taki długi staż sprawia, że pracownicy doskonale znają się na temacie, w którym pracują, a co za tym idzie, są w stanie udzielić nam pomocy na odpowiednim poziomie. Na pewno zainteresuje Was także fakt, że oprócz zrobienia zakupów, na miejscu możemy skorzystać z usług serwisu motocyklowego, który gwarantuje nam szybką i bezproblemową naprawę.Na plus również to, że salon oferuje nam zarówno zakup nowych, jak i używanych pojazdów. Możemy zapłacić od razu, albo rozłożyć płatność na raty. :) Niektóre z pojazdów są nawet dostępne od ręki, a na te, których aktualnie nie ma - wcale nie trzeba długo czekać.

Jeżeli w niedalekiej przyszłości planujecie takie zakupy, albo naprawę, to koniecznie zerknijcie na podlinkowaną stronę. Swoją drogą, to jest ona bardzo przejrzysta i czytelna, a co za tym idzie - łatwo się na niej odnaleźć i zaplanować zakupy.

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)