Akcja CIF - Witaj, piękna Polsko

poniedziałek, 1 lipca 2019

Cześć,
Miałyście już okazję poznać produkty marki Cif? Podejrzewam, że tak, bo są to jedne z najbardziej kultowych środków czyszczących na rynku. Cechuje je nie tylko świetne działanie, ale i bardzo dobra dostępność, która sprawia, że każdy może bez większego problemu, się na nie zdecydować. Właścicielem firmy jest Unilever. 


Ostatnio ruszyła druga edycja akcji pt. „CIF. Witaj, piękna Polsko!” :) Każdy z nas może wziąć w niej udział. Zasady są bardzo proste - musimy zgłosić jedno miejsce, które naszym zdaniem jest wyjątkowo zaniedbane i potrzebuje odświeżenia. Może to być jakieś miejsce z naszego osiedla, miasta, czy też wsi. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej: https://www.witajpieknapolsko.pl/ :) Nagrody są świetne, bo marka CIF wspomoże odnowę aż 8 miejsc! Do tego w puli nagród znajdziemy także 14 zestawów produktów tej marki. Każdy z nas lubi przebywać w czystych i zadbanych miejscach. Nie ma co się oszukiwać, taka okolica sprawia, że najzwyczajniej w świecie - czujemy się lepiej. Skoro dbamy o swoje domy i mieszkania, warto także zadbać o okolicę, w której mieszkamy. Zaczął się lipiec... lato w pełni. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam spacerować nieopodal swojego domu. Ładne widoki sprawiają, że na ten spacer zawsze wybieram się chętniej. :) Podejrzewam, że macie podobnie, dlatego jeśli w Waszej bliskiej okolicy jest jakieś miejsce, które zdecydowanie wymaga odświeżenia - warto zgłosić je do akcji.

Wysłanie zgłoszenia trwa tylko kilka minut, a wygrana będzie świetną okazją do poprawy wyglądu naszego miejsca zamieszkania. :)


8 odmienionych miejsc to naprawdę całkiem sporo, dlatego zdecydowanie warto wziąć udział w tym konkursie. Fajnie, że marka Cif wychodzi z taką inicjatywą. Do tej pory kojarzyłam tę firmę tylko ze świetnymi środkami czyszczącymi, a teraz będę jeszcze z chęcią poprawy wyglądu naszych okolic. 

Słyszałyście o tej akcji? Lubicie produkty CIF?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)