Litery przestrzenne 3D

poniedziałek, 15 lipca 2019

Cześć,
Jeśli jesteście właśnie na etapie poszukiwania sposobu na dobre zareklamowanie swojej firmy, to zapraszam Was do dalszej części dzisiejszego wpisu. Będzie o czymś, o czym na pewno już słyszeliście. :)


Litery 3d tworzą niezwykle efektywną formę promocji. Wszystko to dzięki temu, że są one widoczne już z daleka. Takie litery mają wiele pozytywnych cech - są stosunkowo tanie, nie zmieniają swojej formy w różnych, nawet trudnych warunkach atmosferycznych, a do tego są bardzo trwałe. Litery są wykonywane ze styroduru, tworzyw sztucznych, a także z aluminium oraz blachy. Literki mogą być podświetlane, albo i nie - w zależności od preferencji. :)Mnie oczywiście wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest wybór podświetlanych literek. W ciągu dnia oczywiście widoczne są wszystkie, ale nocą, najlepiej prezentują się właśnie te ze światłem. Diody LED, w które są wyposażone takie litery mają bardzo długą żywotność, kilkanaście razy dłuższą, niż zwykłe żarówki, a przy tym zużywają niewielką ilość energii elektrycznej. Firma oferuje stworzenie różnych modeli oświetleń - świecić może się tylko przód, ewentualnie góra, albo boki. Litery 3d mogą być stworzone w różnych kolorach. Myślę, że fajnym rozwiązaniem jest wybór takiej kolorystyki, w jakiej np. jest stworzona nasza restauracja, czy bar.

Tego typu literki są bardzo dobrze widoczne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. To daje nam gwarancję, że przez długi czas będą efektywną reklamą. Firma dba również o to, aby wybrany kolor nie wyblakł na słońcu :)


Podobają Wam się takie napisy? 

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)