Zalety złączy camlock

piątek, 19 lipca 2019

Cześć,
Złącze Camlock to takie coś, co jest powszechnie stosowane w przemyśle technicznym. Swoją popularność zawdzięczają temu, że są niezwykle łatwe w montażu. Na plus zasługuje również ich bardzo atrakcyjna cena. Kilka egzemplarzy tego złącza, jest zazwyczaj tańsze od jednego innego rodzaju. :) Warto również wspomnieć o tym, że takie szybkozłącza nie sprawiają problemów podczas instalacji i są niezwykle mocnymi komponentami. Dają nam gwarancję niezaburzonego przepływu substancji i pozwalają w tempie ekspresowym przełączać poszczególne zbiorniki - bez obaw o jakikolwiek wyciek. 

Wyżej podlinkowałam Wam firmę MiDaTech, w której właśnie możecie zakupić te łącza. Jej właściciele zaopatrują w sprzęt zarówno przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych, dlatego jeśli akurat jesteście na etapie poszukiwań różnych komponentów, to zdecydowanie warto zerknąć na ich stronę. MiDaTech chwali się tym, że zna się na tej branży i stale stara się podnieść kwalifikację oraz wiedzę pracowników. Wspomnę też, że oprócz łączy, firma oferuje także węże, przewody elastyczne, przewody pneumatyczne, różnego rodzaju kompensatory, zwijacze i wiele innych. Kompletując swój asortyment MiDaTech stawia na produkty z odpowiednimi atestami i certyfikatami, które dają nam gwarancję wyboru najlepszego towaru. 

Dodam jeszcze, że złącza Camlock są również nazywane Kamlok, albo Kamlock. Element męski takiego złącza jest łączony z elementem żeńskim za pomocą przełożenia dźwigni i nie wymaga to przekręcenia przewodu. Wiem, może brzmi to trochę skomplikowanie, ale wcale takim nie jest :) Takie złącza wykorzystuje się np. w przemyśle chemicznym, spożywczym, a nawet w budownictwie. 

Słyszeliście wcześniej o takich złączach? A może nawet mieliście okazję ich używać?

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)