Co po szkole?

wtorek, 2 lipca 2019

Cześć,
O ile się nie mylę, to niedługo maturzyści będą na etapie wybierania dla siebie dalszej drogi. Ja przed takim wyborem stałam (olaboga!) cztery lata temu. Jeśli właśnie skończyliście liceum, albo technikum i zastanawiacie się, na jakie studia się wybrać - to serdecznie zapraszam do dalszej części dzisiejszego wpisu.


Opowiem Wam dzisiaj co nieco o Wyższej Szkole Rehabilitacji, która jest zlokalizowana w Warszawie. WSR chwali się wybitnymi wykładowcami, doświadczonymi ekspertami i międzynarodowymi sukcesami. Uczelnia oferuje studentom przyszłościowe kierunki studiów, a także ciekawe projekty i stypendia. Jest to jedna z wiodących uczelni o profilu medycznym w naszym kraju. WSR posiada rozbudowaną bazę dydaktyczną i nowoczesne wyposażenie. Swoim studentom oferuje także praktyki w najbardziej prestiżowych placówkach medycznych w Warszawie. 

Na pewno zainteresuje Was fakt, że ta uczelnia oferuje nam dosyć innowacyjny kierunek, jakim jest psychologia medyczna. Szczerze mówiąc ja wcześniej nie słyszałam o takim kierunku, a dowiedziałam się o nim właśnie ze strony uczelni. Jest to nowy kierunek, którego założeniem jest stosowanie psychologii w medycynie. Studia są prowadzone w trybie niestacjonarnym. Jest to świetny kierunek dla osób, które chcą pomagać i wspierać innych ludzi. Myślę więc, że to świetna opcja dla kogoś, kto nie ma problemu z nawiązywaniem znajomości i dla kogoś, kto lubi spędzać czas z innymi ludźmi.

Jaki kierunek studiów dla siebie wybraliście? A może dopiero stoicie przed tym wyborem? 

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

  1. Oj ja przed takim wyborem stałam jeszcze dawniej niż Ty :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Aż nie chcę przeliczać ile lat temu ja miałam swoją maturę..Chyba w średniowieczu..

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja maturę pisałam siedem lat temu :D Nawet nie wiem kiedy to minęło :) Od tego czasu skończyłam już kilka kierunków studiów :)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)